ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ 170Χ135Χ85 IP65
ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ 170Χ135Χ85 IP65
5,56€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-25555
Περιγραφή
ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ 170Χ135Χ85 IP65
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρί/Grey |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Χρωμα Βαφης (Ral) | RAL 7035 |
| Μήκος | 170mm |
| Πλάτος | 85mm |
| Ύψος | 135mm |
| Πιστοποιητικά Rohs | Ναι/Yes |
| Τρόπος τοποθέτησης | Εξωτερικός/Surface |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C έως +60°C |
| Συσκευασία | 1 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Σχήμα | Ορθογώνιο/Rectangle |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |