ΝΤΙΖΑ ΜΕ ΡΟΖΕΤΑ ΜΕ ΕΙΣΟΔΟ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ 2m (4 ΓΡΑΜΜΩΝ) ΜΑΥΡΗ
ΝΤΙΖΑ ΜΕ ΡΟΖΕΤΑ ΜΕ ΕΙΣΟΔΟ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ 2m (4 ΓΡΑΜΜΩΝ) ΜΑΥΡΗ
2,91€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59157
Περιγραφή
ΝΤΙΖΑ ΜΕ ΡΟΖΕΤΑ ΜΕ ΕΙΣΟΔΟ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ 2m (4 ΓΡΑΜΜΩΝ) ΜΑΥΡΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 130V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000Κ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.062 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 45W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 105lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 360mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 4725lm |
| Μήκος | 1200mm |
| Πλάτος | 300mm |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 46mm |
| Lumen/ Chip | 120lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Samsung |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2.372 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Hongxinsheng |
| Σύνολο Chip | 42Pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Διάσταση Εγκοπής | 1175x275mm |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Πληροφορίες Προιόντων | SPARE DRIVER 145-56186, COMPATIBLE DRIVER DALI 145-56291 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK02 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-4mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |