ΝΤΙΖΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ ET-TSR ΜΑΥΡΗ
ΝΤΙΖΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ ET-TSR ΜΑΥΡΗ
24,33€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59918
Περιγραφή
ΝΤΙΖΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ ET-TSR ΜΑΥΡΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.472 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 1040mm |
| Ύψος | 1.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.472 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |