ΝΤΙΖΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΟΡΟΦΗΣ 2m (4P) ΛΕΥΚΗ
ΝΤΙΖΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΟΡΟΦΗΣ 2m (4P) ΛΕΥΚΗ
3,25€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59125
Περιγραφή
ΝΤΙΖΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΟΡΟΦΗΣ 2m (4P) ΛΕΥΚΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.008 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 31mm |
| Πλάτος | 32mm |
| Ύψος | 12mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.009 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Μεταλλικο/Plastic-Metal |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/ 5 Years |