ΝΤΙΖΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΟΡΟΦΗΣ 2m (4P) ΜΑΥΡΗ
ΝΤΙΖΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΟΡΟΦΗΣ 2m (4P) ΜΑΥΡΗ
3,25€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59155
Περιγραφή
ΝΤΙΖΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΟΡΟΦΗΣ 2m (4P) ΜΑΥΡΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.057 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 60mm |
| Πλάτος | 24mm |
| Ύψος | 10mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.059 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/150 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Μεταλλικο/Plastic-Metal |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/ 5 Years |