ΟΥΠΑ Νο 6 ΜΠΛΕ
ΟΥΠΑ Νο 6 ΜΠΛΕ
0,62€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11300
Περιγραφή
ΟΥΠΑ Νο 6 ΜΠΛΕ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | EN-06 |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε/Blue |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,001 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 29.8mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,052 |
| Διάμετρος | 4mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100(Nylon bag)/20000 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +90°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |