ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ 36 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΠΟΡΤΑ
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ 36 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΠΟΡΤΑ
23,10€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-31008
Περιγραφή
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ 36 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΠΟΡΤΑ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αριθμός Θέσεων | 36 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Αριθμός Σειρών | 3 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.012 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP30 |
| Μήκος | 300mm |
| Πλάτος | 460mm |
| Ύψος | 100mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2.012 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |