ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ LUX 3Χ12 IP65 PE+N
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ LUX 3Χ12 IP65 PE+N
61,05€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-25137
Περιγραφή
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ LUX 3Χ12 IP65 PE+N
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αριθμός Θέσεων | 12 |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρί/Grey |
| Αριθμός Σειρών | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Υλικό Πόρτας | Πλαστικό/PC |
| Χρωμα Βαφης (Ral) | RAL 7035 |
| Κλειδαριά | Option |
| Μήκος | 303mm |
| Πλάτος | 118mm |
| Ύψος | 642mm |
| Πιστοποιητικά Rohs | Ναι/Yes |
| Τρόπος τοποθέτησης | Εξωτερικός/Surface |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +70°C |
| Συσκευασία | 1 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |