ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 2X24 ΘΕΣΕΩΝ IP65
Νέο
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 2X24 ΘΕΣΕΩΝ IP65
67,16€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-31141
Περιγραφή
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 2X24 ΘΕΣΕΩΝ IP65
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αριθμός Θέσεων | 24 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Αριθμός Σειρών | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP30 |
| Μήκος | 555mm |
| Πλάτος | 450mm |
| Ύψος | 130mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Carton Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/Sheet Metal |
| Πιστοποιητικά | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | 2 Χρόνια/2 Years |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK10 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |