ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΔΟΜΗΜΕΝΗΣ
ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΔΟΜΗΜΕΝΗΣ
3,02€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 160-56323
Περιγραφή
ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΔΟΜΗΜΕΝΗΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,036 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Μήκος | 215mm |
| Πλάτος | 80mm |
| Ύψος | 15mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.056 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +65°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC UL 94, VO M1 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |