ΠΛΗΚΤΡΟ ΜΟΝΟ ΤΥΦΛΟ 22,5Χ45
ΠΛΗΚΤΡΟ ΜΟΝΟ ΤΥΦΛΟ 22,5Χ45
0,46€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 160-16013
Περιγραφή
ΠΛΗΚΤΡΟ ΜΟΝΟ ΤΥΦΛΟ 22,5Χ45
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.003 |
| Μήκος | 45mm |
| Πλάτος | 22,40mm |
| Ύψος | 19,75mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.003 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/80/800 |
| Τρόπος τοποθέτησης | Connector |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Χωνευτός/Recessed |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια /2 Years |