ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 3 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ 3X1,5mm 1,5m ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 3 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ 3X1,5mm 1,5m ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
4,44€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-62201
Περιγραφή
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 3 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ 3X1,5mm 1,5m ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Αριθμός Σούκο | 3 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 145mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 55mm |
| Ύψος | 40mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,275 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5/80 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Συσκευασία | Color Paper Sleeve |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο-Χαλκός-PVC/PP-Copper-PVC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.5mm |
| Μήκος Καλωδίου | 1.5mtr |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |