ΠΡΙΖΑ ΜΟΝΗ ΜΕ USB-TYPE C 5V 2X2,2A
ΠΡΙΖΑ ΜΟΝΗ ΜΕ USB-TYPE C 5V 2X2,2A
15,89€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 160-16008
Περιγραφή
ΠΡΙΖΑ ΜΟΝΗ ΜΕ USB-TYPE C 5V 2X2,2A
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.020 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 2,2A |
| Μήκος | 45mm |
| Πλάτος | 22,50mm |
| Ύψος | 37mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.020 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/30/300 |
| Τρόπος τοποθέτησης | Connector |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Χωνευτος/Recessed |