ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ UPS 16Α
ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ UPS 16Α
3,31€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 160-16001
Περιγραφή
ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ UPS 16Α
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.040 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 45mm |
| Προστασία Επαφών | Όχι/No |
| Πλάτος | 45mm |
| Ύψος | 38,2mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.040 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50/500 |
| Τρόπος τοποθέτησης | Screws |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Χωνευτός/Recessed |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |