ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ A.T. ΔΙΠΛΗ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΗ RG45 CAT-6A
ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ A.T. ΔΙΠΛΗ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΗ RG45 CAT-6A
4,54€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-16057
Περιγραφή
ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ A.T. ΔΙΠΛΗ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΗ RG45 CAT-6A
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | CAT-6a |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 36V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.038 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 53mm |
| Πλάτος | 57mm |
| Ύψος | 31mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.038 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | card+polybag |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |