ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 100W SMD 42V DC 6500K IP65 ΜΑΥΡΟΣ PLUS
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 100W SMD 42V DC 6500K IP65 ΜΑΥΡΟΣ PLUS
40,17€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-69387
Περιγραφή
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 100W SMD 42V DC 6500K IP65 ΜΑΥΡΟΣ PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Βlack/Μαύρο |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 42V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.230 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 100W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 100Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 2400mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 10000lm |
| Μήκος | 295mm |
| Πλάτος | 246mm |
| Watt/ Chip | 0.5W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 30mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 130Lm/chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.250 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 36000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | OTX |
| Σύνολο Chip | 216pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Όχι/No |
| Συσκευασία | Color Box |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD 2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 18000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK06 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2.5mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Διατομή Καλωδίου | 2x1mm² |
| Μήκος Καλωδίου | 320mm |