ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 10W SMD ΜΕ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗΣ ΜΑΥΡΟΣ IP54 6500K PLUS
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 10W SMD ΜΕ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗΣ ΜΑΥΡΟΣ IP54 6500K PLUS
11,04€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-69060
Περιγραφή
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 10W SMD ΜΕ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗΣ ΜΑΥΡΟΣ IP54 6500K PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 160-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.225 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 120Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP54 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 50mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1200lm |
| Μήκος | 77.3mm |
| Πλάτος | 89.9mm |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 22.9mm |
| Lumen/ Chip | 130Lm/chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.260 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | EVR |
| Σύνολο Chip | 16pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ενσωματωμένο στην πλακέτα/ Embedded in plate |
| Συσκευασία | Color Box |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο - Γυαλί / Aluminium - Glass |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Πληροφορίες Προιόντων | Γαλβανιζέ Βίδες / Galvanized Bolts , Turning the SENS dial anticlockwise will decrease the detection range (2m-10m). Turning the TIME dial anticlockwise will decrease the hold time (10 seconds-7minutes). Turning the LUX dial anticlockwise will restrict activation to lower light conditions(3, Detection Range: 120° Working Temperature: -20~+40°C Working Humidity: <24% |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK06 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Τύπος Ανίχνευσης | Αισθητήρας Μικροκυμάτων/ Microwave Sensor |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-3mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.00mm² |
| Μήκος Καλωδίου | 150mm |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |