ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 30W SMD IP66 ΜΠΛΕ PLUS
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 30W SMD IP66 ΜΠΛΕ PLUS
9,01€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-69282
Περιγραφή
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 30W SMD IP66 ΜΠΛΕ PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 160-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | Μπλέ/Blue |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.350 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 30W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 120Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 130mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 3600lm |
| Μήκος | 1207mm |
| Πλάτος | 1404mm |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 31mm |
| Lumen/ Chip | 130Lm/chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.354 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | EVR |
| Σύνολο Chip | 49pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ενσωματωμένο στην πλακέτα/ Embedded in plate |
| Συσκευασία | Color Box |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Πληροφορίες Προιόντων | Γαλβανιζέ Βίδες / Galvanized Bolts |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK06 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-3mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.00mm² |
| Μήκος Καλωδίου | 150mm |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |