ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD 100W ΜΑΥΡΟΣ IP66 80-265V 6500K PLUS
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD 100W ΜΑΥΡΟΣ IP66 80-265V 6500K PLUS
58,93€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-69302
Περιγραφή
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD 100W ΜΑΥΡΟΣ IP66 80-265V 6500K PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 80-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.550 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 100W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 130Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 500mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 13000Lm |
| Μήκος | 327mm |
| Πλάτος | 268mm |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 48mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 170Lm/chip |
| Μάρκα Chip | Lumileds |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2.560 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 36000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | OTX |
| Σύνολο Chip | 144pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +50°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 18000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2.5mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1mm² |
| Μήκος Καλωδίου | 300mm |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |