ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD 3CCT 200W ΚΑΛΩΔΙΟ 60cm ΜΑΥΡΟΣ IP66 PLUS
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD 3CCT 200W ΚΑΛΩΔΙΟ 60cm ΜΑΥΡΟΣ IP66 PLUS
50,80€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-69056
Περιγραφή
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD 3CCT 200W ΚΑΛΩΔΙΟ 60cm ΜΑΥΡΟΣ IP66 PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K/4000K/6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3,00 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 200W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 120lm/W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1000mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 24000lm |
| Μήκος | 400mm |
| Πλάτος | 350mm |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire 3*1.0mm |
| Ύψος | 26mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 150lm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.650 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | SUW |
| Σύνολο Chip | 504 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | ‘-20°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ενσωματωμένο στην πλακέτα/ Embedded in plate |
| Συσκευασία | Color Box |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Aluminium-PC LENS |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 20000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 90° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK06 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-3mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.00mm² |
| Μήκος Καλωδίου | 120mm |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |