ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΚΑΛΩΔΙΟΥ ΜΕ ΦΙΣ & ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ 1,5mm ΜΑΥΡΟ
ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΚΑΛΩΔΙΟΥ ΜΕ ΦΙΣ & ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ 1,5mm ΜΑΥΡΟ
3,32€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-13262
Περιγραφή
ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΚΑΛΩΔΙΟΥ ΜΕ ΦΙΣ & ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ 1,5mm ΜΑΥΡΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τύπος Καλωδίου | H03VVH2-F |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1500W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 185mm |
| Πλάτος | 45mm |
| Ύψος | 40mm |
| Διάμετρος | Φ10mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +105°C |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-PVC/Copper-PVC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Διακόπτη | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0.75mm |
| Μήκος Καλωδίου | 2m |