ΡΑΓΑ UNIVERSAL 2 ΓΡΑΜΜΩΝ 3m ΛΕΥΚΗ
ΡΑΓΑ UNIVERSAL 2 ΓΡΑΜΜΩΝ 3m ΛΕΥΚΗ
18,93€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59011
Περιγραφή
ΡΑΓΑ UNIVERSAL 2 ΓΡΑΜΜΩΝ 3m ΛΕΥΚΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,93 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Μήκος | 2973mm |
| Πλάτος | 34mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Αντάπτορας 2 Καλωδίων/2 Wire Adaptor |
| Ύψος | 17mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |