ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 7,5KW 3P 1NO+1N 230VAC 50/60Hz
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 7,5KW 3P 1NO+1N 230VAC 50/60Hz
9,15€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-30012
Περιγραφή
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 7,5KW 3P 1NO+1N 230VAC 50/60Hz
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Άσπρο-Μαύρο/White-Black |
| Πόλοι (Gacia) | 3P |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.360 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 18A |
| Μήκος | 73.5mm |
| Πλάτος | 45.5mm |
| Ύψος | 87mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.312 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC 60947-1 IEC 60947-4-1 |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Μηχανικός: 10000000/ Mechanical: 10000000 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 χρόνια |
| Διατομή Καλωδίου | 1-4mm |