ΡΕΛΕ ΡΑΓΑΣ WIFI 2Χ63Α 240V 2P AC EUROLAMP
ΡΕΛΕ ΡΑΓΑΣ WIFI 2Χ63Α 240V 2P AC EUROLAMP
35,08€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-37151
Περιγραφή
ΡΕΛΕ ΡΑΓΑΣ WIFI 2Χ63Α 240V 2P AC EUROLAMP
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Πόλοι (Gacia) | 2P |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.150 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 80A |
| Μήκος | 85mm |
| Πλάτος | 36mm |
| Ύψος | 67mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.150 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +85°C |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | EN6898-1 |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Μηχανικός: 100000 Ηλεκτρικός: 100000/ Mechanical: 100000 Electrical: 100000 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 χρόνια/3 years |
| Διατομή Καλωδίου | 1.5-4mm² |