ΡΟΖΕΤΑ ΡΑΓΑ 4 ΓΡΑΜΜΩΝ ΜΑΥΡΗ
ΡΟΖΕΤΑ ΡΑΓΑ 4 ΓΡΑΜΜΩΝ ΜΑΥΡΗ
4,72€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59149
Περιγραφή
ΡΟΖΕΤΑ ΡΑΓΑ 4 ΓΡΑΜΜΩΝ ΜΑΥΡΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.118 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 180mm |
| Πλάτος | 32mm |
| Ύψος | 32mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.125 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Μεταλλικο/Plastic-Metal |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/ 5 Years |