ΣΕΤ ΘΕΡΜΟΣΥΣΤΕΛΛΟΜΕΝΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ
ΣΕΤ ΘΕΡΜΟΣΥΣΤΕΛΛΟΜΕΝΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ
9,24€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11020
Περιγραφή
ΣΕΤ ΘΕΡΜΟΣΥΣΤΕΛΛΟΜΕΝΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπρούτζινο/Brass |
| Μήκος | 100mm |
| Πλάτος | 100mm |
| Ύψος | 310mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 9x8(set)/16sets(ctn) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +65°C |
| Συσκευασία | Plastic Tube with Sticker Φ10x31cm |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | EVA |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |