ΣΟΥΚΟ 3 ΕΞΟΔΩΝ ΜΑΥΡΟ (ΣΤΑΥΡΟΣ) ΚΑΘΕΤΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
Νέο
ΣΟΥΚΟ 3 ΕΞΟΔΩΝ ΜΑΥΡΟ (ΣΤΑΥΡΟΣ) ΚΑΘΕΤΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
2,98€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-10011
Περιγραφή
ΣΟΥΚΟ 3 ΕΞΟΔΩΝ ΜΑΥΡΟ (ΣΤΑΥΡΟΣ) ΚΑΘΕΤΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο /Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3500W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 90.1mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 42.3mm |
| Ύψος | 88,3mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,095 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +40°C |
| Συσκευασία | Color Paper Sleeve |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Αριθμός Καταχώρησης | 529/5734 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |