ΣΠΙΡΑΛ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ A.T. ΛΕΥΚΟ 2m 4P4C Rj11
ΣΠΙΡΑΛ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ A.T. ΛΕΥΚΟ 2m 4P4C Rj11
0,81€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-10064
Περιγραφή
ΣΠΙΡΑΛ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ A.T. ΛΕΥΚΟ 2m 4P4C Rj11
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | Rj11 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | <36V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.002 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 2m |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.002 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/500 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 5x0.10mm |
| Μήκος Καλωδίου | 2m |