ΣΠΟΤ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ LED 18W 24° 4000Κ CX20-TJ03 ΜΑΥΡΟ
ΣΠΟΤ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ LED 18W 24° 4000Κ CX20-TJ03 ΜΑΥΡΟ
24,24€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59952
Περιγραφή
ΣΠΟΤ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ LED 18W 24° 4000Κ CX20-TJ03 ΜΑΥΡΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC 48V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.250 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 18W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 80lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 350mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1440lm |
| Μήκος | 320mm |
| Πλάτος | 22mm |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Μαγνητικη Επαφη/Magnetik Contact |
| Ύψος | 40mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Μάρκα Chip | Bridgelux |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.180 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Sheng jie |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 24° |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-4mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Κλάση | Class II |