ΣΠΟΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΛΕΥΚΟ 16W 3CCT D110*H88
ΣΠΟΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΛΕΥΚΟ 16W 3CCT D110*H88
16,54€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-52651
Περιγραφή
ΣΠΟΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΛΕΥΚΟ 16W 3CCT D110*H88
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/white |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3CCT(2700-4000-6500Κ) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.340 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 16W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 50lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 400mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 800lm |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/Terminal Block |
| Ύψος | 88mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Μάρκα Chip | AMTC |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.380 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 110mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Eaglerise |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +60°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/ Aluminium-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK03 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια /3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-3mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |