ΣΠΟΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ LED 12W 24° 3000Κ CX20-DQ01 ΜΑΥΡΟ
ΣΠΟΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ LED 12W 24° 3000Κ CX20-DQ01 ΜΑΥΡΟ
29,85€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59937
Περιγραφή
ΣΠΟΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ LED 12W 24° 3000Κ CX20-DQ01 ΜΑΥΡΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC 48V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.450 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 12W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 66lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 600mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 870lm |
| Μήκος | 115mm |
| Πλάτος | 25mm |
| Μέγεθος Chip | SMD3030 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Μαγνητικη Επαφη/Magnetik Contact |
| Ύψος | 133mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Μάρκα Chip | Osram |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.450 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Tyanshint |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 24° |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-4mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Κλάση | Class II |