ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ 2 ΓΡΑΜΜΩΝ GU10 30x30mm 4cm ΣΤΥΛΟΣ ΛΕΥΚΟ
ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ 2 ΓΡΑΜΜΩΝ GU10 30x30mm 4cm ΣΤΥΛΟΣ ΛΕΥΚΟ
5,38€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59071
Περιγραφή
ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ 2 ΓΡΑΜΜΩΝ GU10 30x30mm 4cm ΣΤΥΛΟΣ ΛΕΥΚΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Λαμπτήρα | PAR16 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.122 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 7W led |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 85mm |
| Πλάτος | 55,5mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Αντάπτορας 2 Καλωδίων/2 Wire Adaptor |
| Ύψος | 120mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.148 |
| Διάμετρος | 34mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |