ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ LED 2 ΓΡΑΜΜΩΝ 30W 3000K Φ80Χ160 ΛΕΥΚΟ PLUS
ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ LED 2 ΓΡΑΜΜΩΝ 30W 3000K Φ80Χ160 ΛΕΥΚΟ PLUS
20,74€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59056
Περιγραφή
ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ LED 2 ΓΡΑΜΜΩΝ 30W 3000K Φ80Χ160 ΛΕΥΚΟ PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.390 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 30W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 90lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 220mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2700lm |
| Μήκος | 180mm |
| Μέγεθος Chip | SMD1919 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Αντάπτορας 2 Καλωδίων/2 Wire Adaptor |
| Μάρκα Chip | Hongli |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.720 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 80mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 15000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | RNS |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 1 sec |
| Γωνία Δέσμης | 24° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-5mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Κλάση | Class II |