ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ LED 30W 3000K-4000K-6000K 4 ΓΡΑΜΜΩΝ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΕΣ ΜΟΙΡΕΣ PRO
ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ LED 30W 3000K-4000K-6000K 4 ΓΡΑΜΜΩΝ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΕΣ ΜΟΙΡΕΣ PRO
63,07€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59351
Περιγραφή
ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ LED 30W 3000K-4000K-6000K 4 ΓΡΑΜΜΩΝ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΕΣ ΜΟΙΡΕΣ PRO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3CCT(3000-4000-6000Κ) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.980 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 30W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 90lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 700mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2700lm |
| Μήκος | 181mm |
| Μέγεθος Chip | SMD1919 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Αντάπτορας 4 καλωδίων/4 Wire Adaptor |
| Μάρκα Chip | Sunrise |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.950 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 80mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/15 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | KGP |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 10000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 20°/60° |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 5mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Κλάση | Class II |