ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ ΓΡΑΜΜΙΚΟ LED ΜΟΝΟ 15W 4000K 4 ΓΡΑΜΜΩΝ ΛΕΥΚΟ/ ΜΑΥΡΟ PRO
ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ ΓΡΑΜΜΙΚΟ LED ΜΟΝΟ 15W 4000K 4 ΓΡΑΜΜΩΝ ΛΕΥΚΟ/ ΜΑΥΡΟ PRO
18,09€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-55090
Περιγραφή
ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ ΓΡΑΜΜΙΚΟ LED ΜΟΝΟ 15W 4000K 4 ΓΡΑΜΜΩΝ ΛΕΥΚΟ/ ΜΑΥΡΟ PRO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό-Μαύρο/White-Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.433 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 15W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 90lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 60mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1080lm |
| Μήκος | 535mm |
| Πλάτος | 33mm |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Αντάπτορας 4 καλωδίων/4 Wire Adaptor |
| Ύψος | 58mm |
| Μάρκα Chip | Epistar |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.425 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | AC |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 10000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 24° |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-5mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Κλάση | Class II |