ΣΤΥΠΙΟΘΛΗΠΤΕΣ Φ16
ΣΤΥΠΙΟΘΛΗΠΤΕΣ Φ16
0,32€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-60001
Περιγραφή
ΣΤΥΠΙΟΘΛΗΠΤΕΣ Φ16
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | PG-21 |
| Χρώμα Προϊόντος | Ανοιχτό Γκρι/Light Grey |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,011 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ύψος | 40mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,011 |
| Διάμετρος | Φ16mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100pcs(bag)/1000pcs(ctn) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PA66 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |