ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM ΣΕ ΚΑΜΠΥΛΗ ΛΕΥΚΟΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM ΣΕ ΚΑΜΠΥΛΗ ΛΕΥΚΟΣ
2,21€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59569
Περιγραφή
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM ΣΕ ΚΑΜΠΥΛΗ ΛΕΥΚΟΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό /White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC 40V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.010 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 50mm |
| Πλάτος | 25mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Χαλκινο Σημειο Συνδεσης/Copper Spot Connector |
| Ύψος | 5.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.010 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |