ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΗ/2 4 ΓΡΑΜΜΩΝ ΤΑΦ ΜΕ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΜΑΥΡΟΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΗ/2 4 ΓΡΑΜΜΩΝ ΤΑΦ ΜΕ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΜΑΥΡΟΣ
10,16€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59141
Περιγραφή
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΗ/2 4 ΓΡΑΜΜΩΝ ΤΑΦ ΜΕ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΜΑΥΡΟΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.160 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 100mm |
| Πλάτος | 66mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Αντάπτορας 4 καλωδίων/4 Wire Adaptor |
| Ύψος | 32mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.172 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/ 5 Years |