ΤΑΠΑ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΣΕΤ 2 ΤΕΜΑΧΙΩΝ
ΤΑΠΑ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΣΕΤ 2 ΤΕΜΑΧΙΩΝ
0,72€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59920
Περιγραφή
ΤΑΠΑ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΣΕΤ 2 ΤΕΜΑΧΙΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.009 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 46.83mm |
| Πλάτος | 26.39mm |
| Ύψος | 2.02mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.010 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/300 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |