ΤΑΦ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ ΜΑΥΡΗ
ΤΑΦ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ ΜΑΥΡΗ
12,73€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59924
Περιγραφή
ΤΑΦ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ ΜΑΥΡΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.179 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 700mm |
| Πλάτος | 225mm |
| Ύψος | 300mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.179 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |