ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΓΙΑ PANEL 40W
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΓΙΑ PANEL 40W
5,78€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-68492
Περιγραφή
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΓΙΑ PANEL 40W
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 30-38V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265v |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.300 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 40W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 95mm |
| Πλάτος | 35mm |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 20mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.300 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 20000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/100 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Cupower |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Nylon Bag with sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 20000 |
| Πληροφορίες Προιόντων | All Panel Recessed or Surface 40W |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |