ΦIΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ A.T. 6P4C
ΦIΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ A.T. 6P4C
0,05€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-10052
Περιγραφή
ΦIΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ A.T. 6P4C
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Διάφανο/Clear |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | Rj11 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | <36V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.001 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 13mm |
| Πλάτος | 9mm |
| Ύψος | 12mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.001 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100/1000/25000 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |