ΦΙΣ ΔΙΠΟΛΙΚΟ ΘΗΛΥΚΟ 2.5A 220-240V ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
ΦΙΣ ΔΙΠΟΛΙΚΟ ΘΗΛΥΚΟ 2.5A 220-240V ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
0,96€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-10024
Περιγραφή
ΦΙΣ ΔΙΠΟΛΙΚΟ ΘΗΛΥΚΟ 2.5A 220-240V ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 600W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 2.5A |
| Μήκος | 22mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 44mm |
| Ύψος | 66mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,024 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο/PP |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Αριθμός Καταχώρησης | ΗΜΡΡ/01648 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |