ΦΙΣ ΣΟΥΚΟ ΘΗΛΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ IP44 16Α 220-240V ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
ΦΙΣ ΣΟΥΚΟ ΘΗΛΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ IP44 16Α 220-240V ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
2,34€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-10033
Περιγραφή
ΦΙΣ ΣΟΥΚΟ ΘΗΛΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ IP44 16Α 220-240V ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 50mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 80mm |
| Ύψος | 113mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,107 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Καουτσούκ/Rubber |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Αριθμός Καταχώρησης | ΗΜΡΡ/02033 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |