ΦΟΡΗΤΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ LIGHTBORN SYSTEMS 284.7Wh/350W
ΦΟΡΗΤΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ LIGHTBORN SYSTEMS 284.7Wh/350W
305,23€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 165-40002
Περιγραφή
ΦΟΡΗΤΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ LIGHTBORN SYSTEMS 284.7Wh/350W
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Διαστάσεις | 215*170*162mm |
| Ισχύς Μετατροπέα | 350W |
| Τύπος Μετατροπέα | Pure Sine Wave |
| AC Είσοδος | 240V,2.2A,47-63HZ |
| DC Είσοδος | 11-30V,10A 300W Max |
| Έξοδος | ACPower:240V,50Hz,350W//DCPower:Cigarette Lighter 12V 10A, USB-A2Χ18W,USB-C100W, Wireless Charger 10W |
| Βάρος (kg) | 3.64KG |
| Πιστοποιητικά | ΝΑΙ |
| Ένδειξη CE | ΝΑΙ |
| Τύπος Μπαταρίας | LiFePO4 |
| Χρόνος Αποφόρτισης Μπαταρίας | 3000 Times // 2 year warranty |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 284.7Wh (21.9V) |