ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ SUNTREE ΜΟΝΟΦΑΣIΚΟΣ 7kW,32A KAI ΚΑΛΩΔΙΟ 5m(ΟΘΟΝΗ)
Νέο
ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ SUNTREE ΜΟΝΟΦΑΣIΚΟΣ 7kW,32A KAI ΚΑΛΩΔΙΟ 5m(ΟΘΟΝΗ)
412,65€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 165-50007
Περιγραφή
ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ SUNTREE ΜΟΝΟΦΑΣIΚΟΣ 7kW,32A KAI ΚΑΛΩΔΙΟ 5m(ΟΘΟΝΗ)
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Ονομαστική ισχύς | 7kW |
| Τύπος συστήματος | Single Phase, 230V |
| Χρώμα | Silver |
| Ρελέ διαρροής | Type A+ DC 6mA |
| Διαστάσεις | 380 * 260*165mm(H*W*D) |
| Ονομαστικό Ρεύμα | Max. 32A |
| Διακοπτικό υλικό προστασίας | overvoltage protection,Under-voltage protection,overcurrent protection,Leakage protection,Overtemperature protection,Low temperature protection,Grounding protection,surge protection |
| Λειτουργια | Plug-in and charge/App |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃~+50℃ |
| Βαθμός Προστασίας | IP55 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Εφαρμογή | Tuya(App) |
| Μέθοδος Επικοινωνίας | Bluetooth/Wifi |
| Μήκος Καλωδίου | 5m/type 2 |
| Εγγύηση | 2 years |