ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΕ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗΣ LED SLIM 1,20m 40W IP65 6500K PRO
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΕ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗΣ LED SLIM 1,20m 40W IP65 6500K PRO
23,73€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-56633
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΕ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗΣ LED SLIM 1,20m 40W IP65 6500K PRO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρη Βάση-Γαλακτούχο Κάλυμμα/Black Base-Milky Cover |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.390 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 40W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 125lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 220mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 5000lm |
| Μήκος | 1225mm |
| Πλάτος | 74mm |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Τροφοδοσία & από τις 2 πλευρές /2 Way Connection |
| Ύψος | 67mm |
| Lumen/ Chip | 125lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.600 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/6 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | PS |
| Σύνολο Chip | 210pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο & Πλαστικό/Aluminium & Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2- 3mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |