ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΡΑΓΑΣ ΚΙΝΗΤΟ LED 4 ΓΡΑΜΜΩΝ 40W 114cm 3CCT ΜΑΥΡΟ PRO
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΡΑΓΑΣ ΚΙΝΗΤΟ LED 4 ΓΡΑΜΜΩΝ 40W 114cm 3CCT ΜΑΥΡΟ PRO
66,57€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59324
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΡΑΓΑΣ ΚΙΝΗΤΟ LED 4 ΓΡΑΜΜΩΝ 40W 114cm 3CCT ΜΑΥΡΟ PRO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3CCT(2700-4000-5000Κ) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1600 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 40W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 100lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1000mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 4000lm |
| Μήκος | 1144mm |
| Πλάτος | 61mm |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Αντάπτορας 4 καλωδίων/4 Wire Adaptor |
| Ύψος | 84mm |
| Μάρκα Chip | Hongli |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1650 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >90 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | KGP |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 30 ° /60 ° /90 ° |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-4mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Κλάση | Class II |