ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΟ LED 0,60m 18W 140L/W IP66 3CCT PRO
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΟ LED 0,60m 18W 140L/W IP66 3CCT PRO
14,74€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-56640
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΟ LED 0,60m 18W 140L/W IP66 3CCT PRO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι Βάση-Γαλακτούχο Κάλυμμα/Grey Base-Milky Cover |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3CCT (3000-4000-6500K) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.800 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 18W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 140lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 210mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2520lm |
| Μήκος | 600mm |
| Πλάτος | 80mm |
| Watt/ Chip | 0.5W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 72mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 24lm/Chip |
| Μάρκα Chip | JINGRUI |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.960 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/9 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | IVY |
| Σύνολο Chip | 108pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυκαρβονικό /Polycarbonate |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Πληροφορίες Προιόντων | Τροφορδοσια και από τις 2 πλευρες/2 Way connection |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-6mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |