ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM 143X143X123 2W 4200K ΛΕΥΚΟ PLUS
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM 143X143X123 2W 4200K ΛΕΥΚΟ PLUS
2,62€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-68671
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM 143X143X123 2W 4200K ΛΕΥΚΟ PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | PLUS |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 4-8V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4200K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.090 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 55lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 50mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 110lm |
| Μήκος | 143mm |
| Πλάτος | 143mm |
| Watt/ Chip | 0,2W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 123mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Όχι/ No |
| Lumen/ Chip | 17lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.050 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | Φ143mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 20000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Cupower |
| Σύνολο Chip | 12pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Διάσταση Εγκοπής | Φ143mm |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Πληροφορίες Προιόντων | Πλαϊνή Διάσταση: 2mm-40mm/ Side Dimension: 2mm-40mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 106° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK03 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2 - 3mtr |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |